#1 2009-07-06 17:31:13

Fokus

Zaczynający

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 3
Punktów :   

Życie:D:D:D:D:D

Grać w tibie zaczolem od 7 roku życia (chyba niepamientam ;d;d bo gralem na rl mialem knighta 11 lvl i mnie schakowali ;/)Gralem duglo ale przestalem bo nie siadalem przed kompem (nieto że mnialem kare czy bylem bez niego tylko mi sie nie chcialo ;p;p(w co tera nie wieże xD)Teraz gram na otsach np. Mazurski (ktorego niepolecam) Cafe (jest fajny) oczywiscie Bysiu (bardzo fajny) Znakomitego nie ma Mam siorke ktora grala na rl 14 lvl na otsach mazurski ;/ powyzej nieco 1k lvl cafe z kolegom gra (ktury nie chcial grac w tibie ) 400+lvl ;d;d jatam mam tam 450 XDMam psa nazywa sie Kokos dlatego ze jest bialy ;d;d i mam kota Rysika (nienawidze)Mam gg 12921007 (jak cos )Zapomnialem ze mam 11lat na poczontku napisac i sorka ma 18 lat wkurza ale jest spox Lubie grac w tibie poniewaz Bo tak Xd lubie zwierzenta mam nowego kaktusa (nie kutasa ;d) od 7 dni go mam i nawet jest spoko co 3 tygodnie go sie podlewa wienc polecam kwiatka Lubie sporty np. PIlka nozna tenis (penis ) noi roznie tak bywa gram co 7 dni w inne otsy procz tych co som 24h na 7dni ;d;d;d oczywiscie procz Bysiu:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.galactikgamefootball.pun.pl www.hb.pun.pl www.nyguski.pun.pl www.biotechnologiakul.pun.pl www.naruto-aka.pun.pl