#1 2009-07-06 17:30:14

DiKeey

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-07-06
Posty: 1
Punktów :   

Moje zycie o Tibi

Zaczlem oczywiscie od reala,moj najwiekszy tam lvl.To 29 ;/.Pozniej znudzilo mi się i postanowiłem poprosić kolegi żeby znalazł mi inny server,któregoś dnia kolega powiedział że odda konto w real Tibi (mam szacunek do tibi)za doldaowanie orange 5 zl to dalem mu to doladowanie.Oddal konto ale tez sie znudzilo i sprzedalem za 50 zl na 65 lvlua był lvl 63.I na tym konczymy real Tibie (tak jak wczesniej wspomnialem mam szacunek do Tibi).Pewnego dnia znalazlem taie cos jak OTS (open tibia server) interesowalo mnie to poniewaz zdobywalem awanse na hostera,mappera a nawet gm'a oraz wiekszy exprience polscy ludzie.Najpierw interesowały mnie otsy:PvP,nPvP i PvPe.Po kilku miesiacach iteresowalo mnie tylko ots bysiu dlatego ze nie byl on wykasowany po 1 dniu.I tylko przez ten ots gram tylko w WARy.I tak do teraz gram w tibie na otsach (open tibi serverach).I natym skoncze moje opowiadanie.







                                                         DiKeey=Miler xD To konkurs na gm.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs-sk.pun.pl www.evilofkillers.pun.pl www.509.pun.pl www.mocna-nuta.pun.pl www.braterstwo-wilkow.pun.pl